recepty-smoothie.cz

pro Vaše zdraví

Smoothie kiwi banán lesní plody

smoothie kiwi banan lesni plodySložení smoothie
Kiwi
Banán
Lesní ovoce
Voda
Kostky ledu

Postup přípravy:
Z kiwi odstraníme šlupku a nařežeme na menší kousky, banány oloupeme a nakrájíme na menší kousky, přídáme lesní ovoce, v našem případě zmražené a přidáme ledové kostky dle potřeby. Následně vše společně vložíme do smoothie makeru a zalijeme obyčejnou vodou a rozmixujeme do hladka. Pokud máme banány dostatečně vyzrálé, není potřeba smoothie sladit. V případě, že chcete dosladit, použijte ideálně med, nebo stévii..

Smoothie kiwi mango špenát

kiwi mango spenatSložení smoothie
Kiwi
Mango
Špenát
Kostky ledu

Postup přípravy:
Z kiwi odstraníme šlupku a nakrájíme na menší kousky, to same propřídáme lesní ovoce, v našem případě zmražené a přidáme ledové kostky dle potřeby. Následně vše společně vložíme do smoothie makeru a zalijeme obyčejnou vodou a rozmixujeme do hladka. Pokud máme banány dostatečně vyzrálé, není potřeba smoothie sladit. V případě, že chcete dosladit, použijte ideálně med, nebo stévii..

Kiwi smoothie s ananas a jablkem

kiwi jablko ananas chiaSložení smoothie nápoje:
Kiwi, ananas, jablíčko, chia semínka, voda a kostky ledu

Postup přípravy kiwi smoothie :
Z kiwi odstraníme šlupku a nařežeme na menší kousky, ananas ořízneme a opět krajíme na menší kousky, jablíčko stačí omýt a nakrájet, smoothie maker si s ním poradí, dále nasypeme kávovou lžičku chia semínek. Přidáme ledové kostky dle potřeby a zalíváme vodou. Smoothie rozmixujeme do hladka a nápoj rozléváme. Chia semínka přisypeme na okraj smoothie nápoje  

Kiwi smoothie se špenátem a banánem

kiwi banan spenatSložení smoothie nápoje:
2xkiwi, hrst špenátu, 1xbanán, voda a kostky ledu

Postup přípravy kiwi smoothie :
Z kiwi odstraníme slupku a nařežeme na menší kousky, banán oloupeme a nařízneme na menší kousky. Kiwi a babán vložíme do mixéru a přisypeme hrst špenátových listů. Přidáme ledové kostky dle potřeby a zaléváme vodou. Smoothie nápoj se špenátem rozmixujeme do hladka a nápoj rozléváme. Smoothie má výrazně zelenou barvu a je velmi bohatý na vitamín C

Okurkové smoothie s hruškou a kiwi

okurka hruska kiwiSložení okurkového smoothie nápoje:
okurka, hruška, kiwi, voda a kostky ledu

Postup přípravy okurkového kiwi smoothie :
Z okurky kiwi a hrušky odstraníme slupku a nařežeme na menší kousky. Vše postupně vložíme do mixéru. Přidáme ledové kostky dle potřeby a zaléváme vodou. Okurkový smoothie nápoj s kiwi rozmixujeme do hladka a nápoj rozléváme. Smoothie je velmi osvěžující a je bohatý na vitamín C:

FB: https://goo.gl/oRLLt8

Kopřivové smoothie s kiwi a jablíčkem

kopriva kiwi jablkoSložení kopřivového smoothie nápoje:
Kiwi, jablko, čerstvé kopřivy, voda a kostky ledu

Postup přípravy kopřivového smoothie :
Z kiwi a jablka odstraníme slupku a nakrájíme na menší kousky. Z kopřiv použijeme kopřivové listy a vše postupně vložíme do smoothie mixéru. Přidáme ledové kostky dle potřeby a zaléváme vodou. Kopřivové smoothie rozmixujeme do hladka a nápoj rozléváme. Kopřivový smoothie nápoj má neutrální chuť a velmi přispívá k pročištění krve a krvetvorbu.