recepty-smoothie.cz

pro Vaše zdraví

Smoothie maker

Smoothie maker je speciálně zkonstruovaný typ mixéru určený pro přípravu smoothie nápojů. Jeho koncepce má v maximální možné míře usnadnit přípravu a konzumaci. Na trhu dnes existuje celá řada produktů tohoto typu od méně i více renomovaných výrobců. Jednotlivé výrobky se liší v mnoha ohledech včetně ceny. Na následujících řádcích najdete přehled jednotlivých mixérů, jejich stručnou charakteristiku, uživatelské hodnocení a odkaz na srovnání aktuálních cen u internetových prodejců, v jejichž nabídce se konkrétní přístroj nachází.

Smoothie maker Russell Hobbs Kitchen

Russell Hobbs Kitchen

Spěcháte do práce? Utíkáte do fitka? Když máte příliš naspěch a nestíháte ráno pohodovou snídani, Mix and Go od Russell Hobbs je ideální vychytávka právě pro vás.

Je to mixér a přenosná láhev v jednom! Ať už milujete pikantní ovoce, džusy nebo preferujete chutné banány a krémové jogurty, můžete si namíchat do 600ml lahve delikatesní, výživné smoothie, rozmixovat, nasadit víčko a vzít si ho sebou.

Když připravujete smoothie v jedné snadno čistitelné nádobě, kterou si můžete vzít rovnou s sebou, obejdete se bez zbytečného nepořádku. A co víc, doma připravené smoothie je čerstvější, levnější a lepší než jakékoli jiné, které najdete v obchodech.

Smoothie maker Kenwood

cbbd23caffc82809d2ea1c4de9aaa577

Vitalita v cestovním balení, jednoduše všechny své oblíbené ingredience rozmixujte přímo v cestovní 0,5l nádobě, otočením sejměte ze základny, vyměňte mixovací nože za víčko a vyražte!Žádná námaha díky snadným funkcím, rychlost a puls stačí k tomu, abyste měli pod kontrolou perfektní konzistenci vašeho smoothie či polévky.Mixovací nože zasáhnou každou surovinu, takže se nastane, že byste měli na dně nějaké nerozmixované hrudky.